Картка Текст документу Поіменне голосування

Поіменне голосування

Всього за списком: 35
Проголосувало ЗА: 29
Проголосувало ПРОТИ: 0
УТРИМАЛИСЬ: 0
ВІДСУТНІ: 6
НЕ ГОЛОСУВАЛИ: 0


1Ільїчова Олена ЛеонідівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
2Айзатулов Віталій ВолодимировичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
3Аносова Ірина ОлександрівнаДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Громадянська позиція"за
4Васько Наталя АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
5Ващенко Наталя ВасилівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
6Гнезділова Світлана ЄгорівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
7Гончар-Сємішова Наталя СергіївнаДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"за
8Добродькін Олексій МихайловичДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областіза
9Дубін Дмитро ЛеонідовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
10Зубер Людмила ФедорівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
11Ковальов Олександр МиколайовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
12Козаков Василь ВасильовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
13Козирєв Максим АнтолійовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
14Лазуренко Сергій ІвановичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
15Мамедов Гамлет ГусейновичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"відсутній
16Миронов Юрій ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областіза
17Підгорна Олена ІванівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
18Пепель Ігор ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Громадянська позиція"за
19Пластунов Михайло МихайловичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
20Погребняк Сергій СергійовичДепутат від Тернівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській областіза
21Проховська Наталія ВалеріївнаДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областівідсутній
22Романьков Володимир ІллічДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
23Сікорська-Меретова Елеонора АнатоліївнаДепутат від Тернівської міської організації ВО "Батьківщина" в Дніпропетровській областіза
24Самойлова Олена ЛеонідівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
25Селезньов Сергій ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"за
26Сергєєва Ганна ВасилівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
27Талпе Микола МиколайовичДепутат від Тернівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській областіза
28Тарелкін Віталій ВікторовичМіський головавідсутній
29Трачук Едуард АнатолійовичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"за
30Холодов Костянтин ВалентиновичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
31Худяков Валентин МиколайовичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"відсутній
32Чернецька Ірина АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
33Чернов Антон МиколайовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
34Шкут Жанна АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
35Яцен Володимир ІвановичДепутат від Тернівської міської організації ВО "Батьківщина" в Дніпропетровській областіза


Інші документи у підшівці:

  1. Про результати роботи КП «ТЖКП» за 2019 рік.
  2. Про внесення змін та доповнень до Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у місті Тернівці на 2016-2020 роки.
  3. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 року №878-54/VII «Про бюджет міста на 2020 рік».
  4. Про затвердження міської цільової Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Тернівська центральна міська лікарня» Тернівської міської ради» на 2020-2022 роки.
  5. Про внесення змін до «Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, і розвитку цивільного захисту в м.Тернівка на 2019-2023 рр».
  6. Про затвердження договорів щодо передачі міжбюджетних трансфертів-субвенції з місцевого бюджету.
  7. Про передачу земельної ділянки у державну власність.
  8. Про внесення змін у договір оренди землі.
  9. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної форми власності.
  10. Про внесення змін до додатку рішення Тернівської міської ради від 27.03.2015 р. №963-58/VI «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель у місті Тернівка на 2015-2020 роки».
  11. Про втрату чинності рішення та припинення права постійного користування земельною ділянкою.
  12. Про внесення змін до рішень Тернівської міської ради щодо землекористування.
  13. Про надання дозволу для складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам.
  14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  15. Про передачу у власність земельної ділянки що перебуває у комунальній власності.
  16. Про безоплатне прийняття майна (обладнання) до комунальної власності територіальної громади м. Тернівка.
  17. Звіт заступників міського голови за І квартал 2020 року.
  18. Про затвердження плану роботи міської ради на 2 півріччя 2020 року.
  19. Про створення погоджувальної комісії Тернівської міської ради
  20. Про підтримку депутатського запиту депутата Добродькіна О.М.




Публічна інформація
Пошук документів
Звернення
ВСІ РОЗДІЛИ ДОВІДКИ
© 2011-2012, Виконком Тернівської міської ради. Розробка програми ТОВ «РІА «Перекресток»