КарткаФайли Текст документу Поіменне голосування

Поіменне голосування

Всього за списком: 35
Проголосувало ЗА: 18
Проголосувало ПРОТИ: 0
УТРИМАЛИСЬ: 0
ВІДСУТНІ: 17
НЕ ГОЛОСУВАЛИ: 0


1Айзатулов Віталій ВолодимировичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
2Аносова Ірина ОлександрівнаДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Громадянська позиція"відсутній
3Васько Наталя АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
4Ващенко Наталя ВасилівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
5Гончар-Сємішова Наталя СергіївнаДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"за
6Григорчук Олександр ВасильовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
7Добродькін Олексій МихайловичДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областівідсутній
8Дубін Дмитро ЛеонідовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
9Зубер Людмила ФедорівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
10Ковальов Олександр МиколайовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
11Козаков Василь ВасильовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
12Козирєв Максим АнтолійовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
13Лазуренко Сергій ІвановичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
14Мамедов Гамлет ГусейновичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"за
15Миронов Юрій ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областіза
16Підгорна Олена ІванівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
17Пепель Ігор ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Громадянська позиція"за
18Пластунов Михайло МихайловичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
19Погребняк Сергій СергійовичДепутат від Тернівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській областівідсутній
20Проховська Наталія ВалеріївнаДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областіза
21Романьков Володимир ІллічДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
22Сікорська-Меретова Елеонора АнатоліївнаДепутат від Тернівської міської організації ВО "Батьківщина" в Дніпропетровській областівідсутній
23Самойлова Олена ЛеонідівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
24Селезньов Сергій ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"за
25Сергєєва Ганна ВасилівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
26Слинько Ірина ПетрівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
27Талпе Микола МиколайовичДепутат від Тернівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській областіза
28Тарелкін Віталій ВікторовичМіський головавідсутній
29Трачук Едуард АнатолійовичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"за
30Холодов Костянтин ВалентиновичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
31Худяков Валентин МиколайовичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"відсутній
32Чернецька Ірина АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
33Чернов Антон МиколайовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
34Шкут Жанна АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
35Яцен Володимир ІвановичДепутат від Тернівської міської організації ВО "Батьківщина" в Дніпропетровській областівідсутній


Інші документи у підшівці:

  1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
  2. Про надання дозволу для складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
  3. Про внесення зміни в рішення Тернівської міської ради щодо землекористування
  4. Про передачу у власність земельної ділянки що перебуває у комунальній власності
  5. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою
  6. Про поновлення договору оренди землі
  7. Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посаду директора і посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м. Тернівка» Тернівської міської ради Дніпропетровської області
  8. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік
  9. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.12.2017 року № 444-29/VІІ «Про міський бюджет на 2018 рік»




Публічна інформація
Пошук документів
Звернення
ВСІ РОЗДІЛИ ДОВІДКИ
© 2011-2012, Виконком Тернівської міської ради. Розробка програми ТОВ «РІА «Перекресток»