КарткаФайли Текст документу Поіменне голосування

Поіменне голосування

Всього за списком: 33
Проголосувало ЗА: 22
Проголосувало ПРОТИ: 0
УТРИМАЛИСЬ: 0
ВІДСУТНІ: 11
НЕ ГОЛОСУВАЛИ: 0


1Айзатулов Віталій ВолодимировичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
2Аносова Ірина ОлександрівнаДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Громадянська позиція"відсутній
3Васько Наталя АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
4Ващенко Наталя ВасилівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
5Добродькін Олексій МихайловичДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областіза
6Дубін Дмитро ЛеонідовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
7Зубер Людмила ФедорівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
8Ковальов Олександр МиколайовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
9Козаков Василь ВасильовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
10Козирєв Максим АнтолійовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
11Лазуренко Сергій ІвановичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
12Мамедов Гамлет ГусейновичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"за
13Миронов Юрій ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областіза
14Підгорна Олена ІванівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
15Пепель Ігор ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Громадянська позиція"за
16Пластунов Михайло МихайловичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
17Погребняк Сергій СергійовичДепутат від Тернівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській областівідсутній
18Проховська Наталія ВалеріївнаДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областівідсутній
19Романьков Володимир ІллічДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
20Сікорська-Меретова Елеонора АнатоліївнаДепутат від Тернівської міської організації ВО "Батьківщина" в Дніпропетровській областіза
21Самойлова Олена ЛеонідівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
22Селезньов Сергій ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"за
23Сергєєва Ганна ВасилівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
24Слинько Ірина ПетрівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
25Талпе Микола МиколайовичДепутат від Тернівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській областіза
26Тарелкін Віталій ВікторовичМіський головавідсутній
27Трачук Едуард АнатолійовичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"відсутній
28Холодов Костянтин ВалентиновичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
29Худяков Валентин МиколайовичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"відсутній
30Чернецька Ірина АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
31Чернов Антон МиколайовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
32Шкут Жанна АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
33Яцен Володимир ІвановичДепутат від Тернівської міської організації ВО "Батьківщина" в Дніпропетровській областіза


Інші документи у підшівці:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.12.2018 року № 647-41/VІІ «Про бюджет міста на 2019 рік»
  2. Про затвердження договору про грант № NIU 5/18 ESC 9/18 від 31.12.2018 р.
  3. Про зміну назви комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад» Тернівська школа естетичного виховання» Тернівської міської ради»
  4. Про внесення змін до рішення Тернівської міської ради від 31.08.2018 року № 587-37/VІІ «Про затвердження переліку адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через відділ (центр) надання адміністративних послуг виконавчого комітету Тер
  5. Про погодження продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) Тернівською міською радою
  6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки юридичній особі
  7. Про внесення змін у договір оренди землі
  8. Про поновлення договору оренди землі
  9. Про надання дозволу для складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
  10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
  11. Про передачу у власність земельної ділянки що перебуває у комунальній власності
  12. Про передачу в оренду земельної ділянки що перебуває у комунальній власності
  13. Про внесення змін у рішення Тернівської міської ради від 27.07.2018 р. №571-36/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»
  14. Про роботу постійних комісій та про виконання рішень міської ради
  15. Про затвердження плану роботи міської ради на 2 півріччя 2019 року




Публічна інформація
Пошук документів
Звернення
ВСІ РОЗДІЛИ ДОВІДКИ
© 2011-2012, Виконком Тернівської міської ради. Розробка програми ТОВ «РІА «Перекресток»