КарткаФайли Текст документу Поіменне голосування

Поіменне голосування

Всього за списком: 34
Проголосувало ЗА: 26
Проголосувало ПРОТИ: 0
УТРИМАЛИСЬ: 1
ВІДСУТНІ: 7
НЕ ГОЛОСУВАЛИ: 0


1Айзатулов Віталій ВолодимировичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
2Аносова Ірина ОлександрівнаДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Громадянська позиція"за
3Васько Наталя АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
4Ващенко Наталя ВасилівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
5Григорчук Олександр ВасильовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
6Добродькін Олексій МихайловичДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областіза
7Дубін Дмитро ЛеонідовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
8Зубер Людмила ФедорівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
9Ковальов Олександр МиколайовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
10Козаков Василь ВасильовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
11Лазуренко Сергій ІвановичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
12Мамедов Гамлет ГусейновичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"за
13Меретова Елеонора АнатоліївнаДепутат від Тернівської міської організації ВО "Батьківщина" в Дніпропетровській областіза
14Миронов Юрій ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областіза
15Підгорна Олена ІванівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
16Пепель Ігор ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Громадянська позиція"за
17Пластунов Михайло МихайловичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
18Погребняк Сергій СергійовичДепутат від Тернівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській областіза
19Проховська Наталія ВалеріївнаДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областівідсутній
20Романьков Володимир ІллічДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
21Самойлова Олена ЛеонідівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
22Селезньов Сергій ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"відсутній
23Сергєєва Ганна ВасилівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
24Слинько Ірина ПетрівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
25Талпе Микола МиколайовичДепутат від Тернівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській областіза
26Тарелкін Віталій ВікторовичМіський головаза
27Трачук Едуард АнатолійовичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"за
28Холодов Костянтин ВалентиновичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкаутримався
29Хроменков Володимир СергійовичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"за
30Худяков Валентин МиколайовичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"за
31Чернецька Ірина АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
32Чернов Антон МиколайовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
33Шкут Жанна АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
34Яцен Володимир ІвановичДепутат від Тернівської міської організації ВО "Батьківщина" в Дніпропетровській областіза


Інші документи у підшівці:

  1. Про погодження гірничого відводу ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ»
  2. Про передачу у власність земельної ділянки що перебуває у комунальній власності
  3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
  4. Про надання дозволу для складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
  5. Про поновлення договору оренди землі
  6. Про безоплатне прийняття майна (обладнання) до комунальної власності територіальної громади м. Тернівка
  7. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Тернівка частини нежитлової будівлі по вул. Лермонтова, 11
  8. Про внесення змін та доповнень до міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей міста на 2013-2021 роки
  9. Про хід виконання у 2017 році міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей міста на 2013-2021 роки
  10. Про внесення змін до Цільової комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Тернівка на 2013-2021 роки
  11. Про надання дозволу на демонтаж частини незавершеного будівництвом об’єкту «Будівництво житлового будинку по бул. Героїв Космосу, 7 в м.Тернівка»
  12. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 252-17/VІІ «Про міський бюджет на 2017 рік»
  13. Про роботу Тернівського ВП Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області по забезпеченню виконання заходів з профілактики злочинності, усунення факторів (в тому числі наркоманії, токсикоманії), які негативно впливають на стан правопорядку в місті за




Публічна інформація
Пошук документів
Звернення
ВСІ РОЗДІЛИ ДОВІДКИ
© 2011-2012, Виконком Тернівської міської ради. Розробка програми ТОВ «РІА «Перекресток»