КарткаФайли Текст документу Поіменне голосування

Поіменне голосування

Всього за списком: 34
Проголосувало ЗА: 24
Проголосувало ПРОТИ: 0
УТРИМАЛИСЬ: 0
ВІДСУТНІ: 10
НЕ ГОЛОСУВАЛИ: 0


1Айзатулов Віталій ВолодимировичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
2Аносова Ірина ОлександрівнаДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Громадянська позиція"за
3Васько Наталя АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
4Ващенко Наталя ВасилівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
5Григорчук Олександр ВасильовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
6Добродькін Олексій МихайловичДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областіза
7Дубін Дмитро ЛеонідовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
8Зубер Людмила ФедорівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
9Ковальов Олександр МиколайовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
10Козаков Василь ВасильовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
11Лазуренко Сергій ІвановичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
12Мамедов Гамлет ГусейновичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"за
13Меретова Елеонора АнатоліївнаДепутат від Тернівської міської організації ВО "Батьківщина" в Дніпропетровській областіза
14Миронов Юрій ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областівідсутній
15Підгорна Олена ІванівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
16Пепель Ігор ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Громадянська позиція"за
17Пластунов Михайло МихайловичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
18Погребняк Сергій СергійовичДепутат від Тернівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській областівідсутній
19Проховська Наталія ВалеріївнаДепутат від Тернівської міської організації партії "Відродження" в Дніпропетровській областіза
20Романьков Володимир ІллічДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
21Самойлова Олена ЛеонідівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
22Селезньов Сергій ВолодимировичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"за
23Сергєєва Ганна ВасилівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
24Слинько Ірина ПетрівнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
25Талпе Микола МиколайовичДепутат від Тернівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській областіза
26Тарелкін Віталій ВікторовичМіський головаза
27Трачук Едуард АнатолійовичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"за
28Холодов Костянтин ВалентиновичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
29Хроменков Володимир СергійовичДепутат від Тернівської міської організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"відсутній
30Худяков Валентин МиколайовичДепутат від Тернівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"відсутній
31Чернецька Ірина АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
32Чернов Антон МиколайовичДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівкавідсутній
33Шкут Жанна АнатоліївнаДепутат від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок" в місті Тернівказа
34Яцен Володимир ІвановичДепутат від Тернівської міської організації ВО "Батьківщина" в Дніпропетровській областівідсутній


Інші документи у підшівці:

  1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
  2. Про надання дозволу для складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
  3. Про передачу у власність земельної ділянки що перебуває у комунальній власності
  4. Про передачу в оренду земельної ділянки що перебуває у комунальній власності
  5. Про затвердження Положення про Тернівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у новій редакції
  6. Про уповноваження Управління соціального захисту населення Тернівської міської ради на здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку встановленому законодавством та накладання штрафів у разі виявлення порушен
  7. Про затвердження Статуту комунального закладу «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Тернівської міської ради Дніпропетровської області» в новій редакції
  8. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 252-17/VІІ «Про міський бюджет на 2017 рік»
  9. Про внесення змін до міської програми «Здоров’я населення м. Тернівки на період до 2019 року», затвердженої рішенням сесії Тернівської міської ради від 26.02.2015 р. № 941-57/VI




Публічна інформація
Пошук документів
Звернення
ВСІ РОЗДІЛИ ДОВІДКИ
© 2011-2012, Виконком Тернівської міської ради. Розробка програми ТОВ «РІА «Перекресток»